Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pedagogu këshillon Salianjin: Ka ardhur koha t’i biesh Bashës, ka treguar që zmbrapset. Mëso nga Mark Marku dhe Tomorr Alizoti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8be92e2f968b590c962dfd6fab95be2c

Pedagogu Arjan Curri ka këshilluar ish-deputetin e Partisë Demokratike që të fillojë dhe të sulmojë kryetarin e PD-së Lulzim Basha, pasi vetëm kështu do të sigurojë një mandate deputeti.

Ai u shpreh se Basha e ka treguar që kur e sulmon, ai zmbrapset, ndërsa ka marrë si shembull Mark Markun dhe Tomorr alizotin, të cilin e sulmuan Bashën dhe fituan vendet si drejtues qarku në Lezhë dhe Berat.

“Basha e ka treguar që po i re, zmbrapset. Mark Marku i ra dhe u zgjodh drejtues politik në Lezhë. Tomorr Alizoti i ra dhe u zgjodh i pari në Berat. Ndoshta ka ardhur koha që t’i bjerë edhe Salianji? Po nuk i re s’ke gjë në vijë”, tha Curri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img