Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pedagogu këshillon Salianjin: Ka ardhur koha t’i biesh Bashës, ka treguar që zmbrapset. Mëso nga Mark Marku dhe Tomorr Alizoti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e02c8dd006b1e437f5fa7b97702e39a

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img