Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

PDIU çel fushatën, Veliaj: Krenar dhe i nderuar që kemi një nënkryetar si Shpëtim Idrizi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Drejtësi Integrim dhe Dinjitet ka çelur para pak minutash fushatën elektorale ku i pranishëm ka qenë edhe Erion Veliaj si kandidat i ASHE. Veliaj tha se ndjehet krenar dhe i nderuar që Parlamenti shqiptar ka një nënkryetar si Shpëtim Idrizi duke shtuar se ëhstë krenar gjithashtu që është patriot.

“Është një kënaqësi e jashtëzakonshme të jem këtu, janë emocione të papërshkrueshme. Jam shumë krenar që kemi një nënkryetar në Parlamentin shqiptar si Shpëtim Idrizi Unë jam i nderuar që Parlamenti im, deputetët e mi kanë Shpëtim Idrizin nënkryetar. Pavarësisht që ka disa zëra të vetmuar që duan të na fusin panik ne jemi krenar që jemi patriotë”, tha Veliaj duke theksuar se ka vetëm 4 javë kohë për të siguruar fitoren dërrmuese.

Më shumë

spot_img
spot_img