PDIU çel fushatën, Veliaj: Krenar dhe i nderuar që kemi një nënkryetar si Shpëtim Idrizi

Publikuar tek: politike, më 19:11 23-05-2015 PDIU çel fushatën, Veliaj: Krenar dhe i nderuar që kemi një nënkryetar si Shpëtim Idrizi

Partia Drejtësi Integrim dhe Dinjitet ka çelur para pak minutash fushatën elektorale ku i pranishëm ka qenë edhe Erion Veliaj si kandidat i ASHE. Veliaj tha se ndjehet krenar dhe i nderuar që Parlamenti shqiptar ka një nënkryetar si Shpëtim Idrizi duke shtuar se ëhstë krenar gjithashtu që është patriot.

“Është një kënaqësi e jashtëzakonshme të jem këtu, janë emocione të papërshkrueshme. Jam shumë krenar që kemi një nënkryetar në Parlamentin shqiptar si Shpëtim Idrizi Unë jam i nderuar që Parlamenti im, deputetët e mi kanë Shpëtim Idrizin nënkryetar. Pavarësisht që ka disa zëra të vetmuar që duan të na fusin panik ne jemi krenar që jemi patriotë”, tha Veliaj duke theksuar se ka vetëm 4 javë kohë për të siguruar fitoren dërrmuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010257005691528
array(1) { ["section"]=> string(92) "pdiu-cel-fushaten-veliaj-krenar-dhe-i-nderuar-qe-kemi-nje-nenkryetar-si-shpetim-idrizi-11812" }