Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

PD vijon fushatën kundër kryeministrit: Shqiptarët janë lënë në baltë, Edi duhet të largohet që të ecim përpara

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4a0e65cdc0ca5ece8e4c975196f4cf00

Partia Demokratike e Shqipërisë vijon me sulmet ndaj kryeministrit Rama, duke i përmendur çdo ditë ato të cilat ajo i konsideron dështime.

Sipas selisë blu, këto 8 vite që kanë kaluar shqiptarët janë lënë në baltë. Kësisoj, që të ecë përpara vendi “Edi Rama duhet të largohet”, thuhet në shënimin e PD në facebook.

Reagimi i PD

8 vite durim. 8 vite të lënë në baltë nga Edi.

Po askush nuk ka më durim. Shqiptarët nuk e kanë më luksin të durojnë.

Edi duhet të largohet që gjërat të ecin para. Më 25 prill, Edi do të humbë dhe do të fitojë Shqipëria.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img