Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

PD: Vendet rreth nesh po përparojnë, Shqipëria dështoi se u mor peng nga Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f1b71ed09c52f3ef94ca003340c3e227

Partia Demokratike e Shqipërisë shprehet e bindur dhe po mundohet t’i “mbushë mendjen” popullit se vendi ynë me Ramën në krye nuk mund të bëjë përpara.

Me anë të një shënimi në “facebook”, PD thotë se vendet rreth nesh po përparojnë, ndërsa Shqipëria ka mbetur në vendnumëro ngaqë është kapur peng nga kryeministri.

Sipas selisë blu, koha për ndryshim ka ardhur.

Shënimi i PD

Rama që dështoi për 8 vjet me radhë dhe e la Shqipërinë në vendnumëro, nuk mund të sjellë ndryshimin që i duhet vendit tonë për të dalë nga kriza ku ai e zhyti.

Ndërkohë që vendet rreth nesh ia dolën të përparojnë, Shqipëria dështoi, sepse u mor peng nga Rama.

Ka ardhur koha për ndryshim. Ne së bashku do ta sjellim këtë ndryshim dhe me 25 prill Shqipëria do të fitojë!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img