PD Shkodër: Çelësat e “Loro Boriçit” nuk janë të asnjë partie por të qytetarëve

Publikuar tek: politike, më 16:46 03-05-2015 PD Shkodër: Çelësat e “Loro Boriçit” nuk janë të asnjë partie por të qytetarëve

Dega e Partisë Demokratike në Shkodër ka reaguar pas delkaratave të kryeministrit Rama gjatë inagurimit të fillimit të punimeve për rikonstruksionin e stadiumit “Loro Boriçi” duke thënë se çelësat e këtij stadium nuk i përkasin asnjë partie por qytetarëve.

“Rama bllokoi të gjitha rrugët e Shkodrës për të deklaruar se Bazhdari është askushi. Çelësat e stadiumit nuk i përkasin asnjë partie por janë të qytetarëve dhe çelësat e Bashkisë Shkodër do ti dorëzohen Voltana Ademit”, thuhet në reagimin e PD në Shkodër.

Pas deklaratës së Ramës se nuk e njeh Voltana Ademin, PD Shkodër reagoi duke thënë se Edi Rama ka një memorie të shkurtër dhe selektive.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011742115020752
array(1) { ["section"]=> string(82) "pd-shkoder-celesat-e-loro-boricit-nuk-jane-te-asnje-partie-por-te-qytetareve-10281" }