Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

PD paditi Sandër Lleshajn për gazin lotsjellës, reagon Erion Braçe: Përgjegjësia e përbashkët! Faturat e blerjeve i kam unë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5987d83a6748be72c4bbb832aa240497

Reagon zv.kryeministri Erion Braçe për padinë penale të PD-së ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj për hedhjen e gazit lotsjellës në protestat e opozitës.

Sipas Braçes PD dhe LSI kur ishin në qeveri vendosën vetë të blinin llojet e helmit, siç shprehet ai.

Reagimi i Braçes:

Nese Policia e Shtetit ka perdorur mjete te helmimit masiv, atehere Sali Berisha dhe dora vete Lylzim Basha duhen kallezuar per blerje te mjeteve te helmit masiv! Pergjegjesia politike pastaj eshte e perbashket:

Kur i blene vendosen bashke Pd-Lsi ne Qeveri te helmonin masivisht

Kur #Budallai nuk di cfare ben!!
Faturat e blerjeve, hyrjeve ne magazine etj, i kam une!

ooaoaooaaoa.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img