Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

PD nuk njeh vendimin për mbledhjet online të Komisioneve: Bie ndesh me Rregulloren e Kuvendit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë mbledhjes së sotme të Grupit Parlamentar, PD ka marrë vendimin për të mos njohur mbledhjet online të Komisioneve Parlamnetare.

Sipas kësaj force politke, ky vendim bie ndesh me Rregulloren e Kuvendit dhe mazhoranca synon t’i shmanget përballjes me opozitën, duke mohuar transparencën per qytetarët.

Gjatë mbledhjes së sotme ata kanë vendosur se do te jenë prezent fizikisht në mbledhjet e komisioneve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img