Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

PD nuk i ndahet kryebashkiakut të Vorës, nxjerr FOTON: Agim Kajmaku dhe Jorgo Toto, i arrestuari në Greqi, janë i njëjti person

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img