Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

PD me reagim zyrtar, i jep fund aludimeve për takimin me Bashën dhe Ramën: Një gënjeshtër për të mbuluar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike ka reaguar zyrtarish në lidhje me lajmin sa i përket se Lulzim Basha u takua ditën e sotme me kryeministrin Edi Rama në Rinas, ku ishte edh komisioneri për zgjerimin Oliver Varhelyi.

Në një deklaratë PD thotë se nuk ka pasur një takim mes Bashës dhe Ramës, teksa lajmin e kanë quajtur një gënjeshtër për të mbuluar vjedhjen e votave.

“Nuk ka patur asnjë takim midis Lulzim Bashës dhe Edi Ramës. Kjo është një gënjeshtër tjetër për të mbuluar vjedhjen më të madhe të votave në historinë e Shqipërisë nga Rama-Doshi-Rakipi dhe bandat e tyre,” thuhet në deklaratën e PD.

Më shumë

spot_img
spot_img