Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

PD mbledh Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar më 16 maj, zbardhet MESAZHI i Bardhit drejtuar anëtarëve, çfarë do të diskutohet në mbledhje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike do të mbledhë Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar të PD këtë të diel, më 16 maj, në selinë blu.

Mësohet se sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, iu ka drejtuar një mesazh të gjithë anëtarëve të Kryesisë që të marrin pjesë në mbledhje.

Në mesazhin e tij, Bardhi shkruan se në këtë mbledhje do të diskutohen zgjedhjet e 25 prillit dhe situata paszgjedhore në vendin tonë.

Mesazhi i plotë i Gazment Bardhit:

Të nderuar anëtarë të Kryesisë!

Ditën e dielë, datë 16 Maj 2021, ora 17:00, do të zhvillohet mbledhje e Kryesisë së Partisë, me rend ditë: “Diskutime dhe vendimmarrje sipas Statutit për proceset politike pas situatës së krijuar me masakrën elektorale të zgjedhjeve të 25 Prillit”.

Më pas, në orën 19:00, me të njëjtin rend dite, do të zhvillohet mbledhja e Këshillit Kombëtar.

Mbledhjet do të zhvillohet në selinë e Partisë, në sallën e Grupit Parlamentar, Kati i II.

Ju lutem merrni masat për pjesëmarrjen tuaj!

Me respekt,

Sektetari i Përgjithshëm

Gazment Bardhi

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img