Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

PD mbledh kryesinë, Berisha me atlete dhe pa kollare “arratiset” në natyrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryemninistri Sali Berisha e ka nisur mëngjesin e sotëm me një foto në natyrë. I zhveshur nga kostumi politik Berisha ka preferuar që këtë të premte të jetë pa kollare dhe me atlete. 

“Mirëmëngjes miq” shkruan Berisha krah fotos me dy gishta lart.

Kujtojmë se ditën e sotme Partia Demokratike do të mbledhë Kryesinë, e cila pritet të nisë në orën 11:00. Sipas informacioneve në fokus të kësaj bisede do të jenë zgjedhejt e 25 prillit.

Më shumë


spot_img

spot_img