Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

PD mbledh grupin parlamentar, ja aksioni që do të vijojë këtë javë

spot_img

Lajme të ngjashëm

bb655870fe116b3fd8d60a1f5e2db594

Partia Demokratike ka mbledhur paraditen e sotme grupin parlamentar.

Mësohet se në mbledhjen e sotme kanë qenë të pranishëm dhe aleatët parlamentarë te opozitës, ku është diskutuar për aksionin opozitar që do të vijojë këtë javë.

Gjithashtu bëhet me dije se dhe këtë javë do të vijohet me çështjen Xhafaj në Komisionet Parlamentare.

Deputetët opozitarë do të jenë të pranishëm në të gjitha komisionet parlamentare, pasi  të enjten nuk do të ketë seancë parlamentare sepse nuk ka projekt ligje për të diskutuar.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img