Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

PD kap furgonin me mallra, Alizoti bllokon mjetin dhe telefonon policinë: Po shpërndaheshin nga PS për fushatë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike dega Berat ka ndaluar një furgon mallrash i mbushur me ndihma, që sipas tyre do të shpërdaheshin tek qytetarët për fushatë nga Partia Socialiste.

Sipas PD furgoni është i bashkisë dhe është ndaluar përpara Zyrave të Drejtorisë vendore të Arsimit ku edhe do shkarkoheshin pakot e ndihmave.

Drejtuesi politik i PD në Berat e ka ndaluar furgonin dhe sipas tyre nuk ka lejuar që mallrat të shkarkoheshin. Ka qenë Tomor Alizoti, ai që ka njoftuar policinë dhe mban furgonin të rrethuar.

Screenshot 42 3

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img