PD kandidon Lefteri Priftin për Himarën

Publikuar tek: politike, më 17:59 02-05-2015 PD kandidon Lefteri Priftin për Himarën Lefteri Prifti, kandidate për Bashkinë e Himarës

Partia Demokratike duket se ka vendosur gjithçka edhe sa i takon Himarës.

Për këtë bashki PD ka zgjedhur të kandidojë Lefteri Priftin e cila do të jetë e vetmja femër përballë  tre kandidatëve meshkuj, socialistit Goro, kandidatit të PBDNJ Beleri dhe kryetarit aktual të Lukovës Kume duke e çuar në 4 numrin e kandidatëve që do të garojnë për Himarën. Lefteri Prifti vjen nga rradhët e Omonias dhe është mbështetëse e Vasil Bollanos, kryetarit të Omonias.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011799097061157
array(1) { ["section"]=> string(45) "pd-kandidon-lefteri-priftin-per-himaren-10235" }