Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

PD-ja kap makinën “me ushqime” në Vaqarr, në vendngjarje edhe Policia, Këlliçi: Personat mbyllën mjetin dhe ikën, ishte djali i xhaxhait të… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i Partisë Demokratike Belind Këlliçi ka denoncuar me video atë që thotë se është shpërndarje e ndihmave ushqimore për vota nga zyrtarë të komunës së Vaqarrit.

“Kemi ndaluar këtë makinë, pas sinjalizimit nga banorët. Makina Skoda me targa “AA 043 EC” është kapur duke shpërndarë ndihma. Kjo është makina e komunës Vaqarr, këtu ka qenë djali i xhaxhait të Komunës Vaqarr, Gentian Myrto. Aty te ushqimet është fletëpalosja e PS”, ka thënë Këlliçi i cili ka deklaruar se në vendngjarje ka mbërritur tashmë policia dhe pritet mbërritja e prokurorit.

albsig

Këlliçi tha se personat që ndodheshin në makinë, pasi kanë mbyllur mjetin janë larguar.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img