Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

PD i akuzon gjatë gjithë kohës, Bujar Leskaj shfaqet i lumtur krah Orlando Rakipit dhe Saimir Hasallës, djalit dhe dhëndrit të Aqif Rakipit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike prej vitesh ka në qendër të sulmeve të saj jo vetëm Edi Ramën, por edhe ish-deputetin e PS-së, Aqif Rakipin.

Akuzat u shtuan edhe më shumë kur në listat e kandidatëve të PS-së për zgjedhjet e 25 prillit ishin të përfshirë edhe Ornaldo Rakipi, djali i Aqif Rakipit dhe Saimir Hasalla, bashkëshorti i mbesës së ish-deputetit të PS-së.

Por pavarësisht sulmeve publike, drejtuesi i PD-së në Vlorë, Bujar Leskaj, është parë i lumtur dhe shumë miqësor në shoqërinë e Ornaldo Rakipit dhe Saimir Hasallës, sikur çdo akuzë e ngritur nga partia e tij të mos kishte ekzistuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img