Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
7.2kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

PD fushatë me SMS në telefon: Nëse na voton “faleminderit”, nëse je i pavendosur… (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike ka nisur fushatën për të bindur qytetarët që t’i votojë në zgjehdjet e 25 prillit.

Teksa kandidatët për deputetë lëvizin në çdo zonë për të takuar qytetarët dhe për t’u shpjeguar programin qeverisë, në PD ka edhe një “skuadër” tjetër, që merret me fushatën online.

Në celularët e qytetarëve ka mbërritur një mesazh nga Partia Demokratike, i cili të drejton në një website.

“Nëse mbështet PD për një të ardhme më të mirë për Shqipërinë kliko (linku). Nëse je i pavendosur për të ardhmen kliko (linku)”, shkruhet në mesazhin e PD.

164150076 267175464904593 1225348246984298298 n 1

Kjo është adresa që të shfaqet nëse klikon në linkun ku thuhet se mbështet Partinë Demokratike:

164401015 232691248594182 3060150373519928530 n

Më shumë

spot_img
spot_img