Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

‘PD dhe LSI do t’ i çojmë për skrap’, Basha i kthehet Ramës: Gojëpistë, e ka mendjen të flasi për gjenitalet

spot_img

Lajme të ngjashëm

c22bbfedaabef2c4700ed90ad32b2d37

Kreu i PD Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Rama, për deklaratën e tij në seancën plenare, kur tha se PD dhe LSI do të shkojnë për skrap.

Në një lidhje telefonike me emisionin ‘Të paekspozuarit’, Basha ka thënë se Rama e ka mendjen të flasi vetëm për gjenitalet, ndërsa theksoi se atij i ka ardhur fundi.

‘E ka mendjen të flasi vetëm për gjenitale, skrap e gjëra të tilla. Ramës i ka ardhur fundit. Një nga shprehjet kryesore të pasigurisë është agresiviteti. Ne nuk do ti vëmë fre gojës së pistë të Ramës’, ka thënë Lulzim Basha.

 

Më shumë

spot_img