Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

PD deklaron e BINDUR: Ne do i fitojmë zgjedhjet në 25 prill. Nuk do të ketë bashkëqeverisje mes nesh dhe PS

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f26ccedaa45ad08aac804065bc026780

Partia Demokratike shprehet e bindur dhe entuziazte lidhur me zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit 2021.

Me anë të një shënimi në “twitter”, PD thotë se është e bindur që do e largojë qeverinë Rama, dhe shuan gjithë zërat për bashkëqeverisje mes saj dhe PS-së.

Le të jemi shumë të qartë për këtë: Ne do të fitojmë zgjedhjet me 25 prill dhe do ta largojmë këtë qeveri të keqe. Nuk do të ketë bashkëqeverisje ndërmjet PD dhe PS.

Screenshot_1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img