Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

PD cakton edhe drejtuesin politik në Gjirokastër, Basha vendos ish-ministrin e Shëndetësisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2d304178b3143d8ce14124032698f758

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vendosur ish-ministrin e Shëndetësisë Tritan Shehun si drejtuesin politik të PD në Gjirokastër.

Me përzgjedhjen e Tritan Shehut, PD tashmë i ka zgjedhur të gjithë drejtuesit e qarqeve, ndërsa kujtojmë se ditën e djeshme u përcaktuan drejtuesit në Tiranë dhe Kukës.

Në Tiranë drejtues qarku do të jenë Alfred Rushaj, Grida Duma, Aldo Bumçi, Jorida Tabaku, Agron Shehaj, Albana Vokshi, Belind Këlliçi dhe Flamur Noka, ndërsa në Kukës u zgjodh Flamur Hoxha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img