Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

PD akuzon Berishën: Non grata vazhdon avazin, po mbron Vangjush Dakon dhe po mashtron demokratët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike sërish ka akuzuar ish-kryeministrin Sali Berisha. Përmes një postimi në rrjetet sociale PD thekson se “Partia e re e non gratave vazhdon serialin e mashtrimeve”, duke shtuar se Berisha mbron Vangjush Dakon.

PD shton se aleanca e “non gratave”nuk do të mbajnë peng Shqipërinë.

“Ditë e re, mashtrim i ri.

Non grata vazhdoi avazin, sulmo e mashtro demokratët dhe mbron Vangjush Dakon.

Aleanca e non gratave synon të dëmtojë PD për hallin e tyre. Demokratët e dinë se çdo votë për “Shtëpinë e Ilirit”, ndihmon pazarin e rradhës Meta-Rama. Aleanca e non gratave të shpallura e të pashpallura, nuk do ta mbajnë peng Shqipërinë.

Nëse voton Berishën dhe Metën, mban Ramën”, shkruan PD.

Më shumë
spot_img
spot_img