Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Paula Mehmetukaj, bukuroshja shqiptare “trondit” pasarelën e ‘Miss Universe’, shfaqet e veshur me kostumin kombëtar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Paula Mehmetukaj është përfaqësuese e Shqipërisë në ‘Miss Universe’ që do të mbahet ditën e sotme  në Florida.

Prej ditësh kanë filluar provat për këtë ngjarje të madhe dhe Paula përmes postimeve në Instagram na ka mbajtur të informuar me gjithçka që po ndodh aty.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka publikuar një video me kostumin kombëtar. E kuqe flakë dhe plot vetëbesim  Paula ka parakaluar në pasarelën e kompeticionit më të rëndësishëm të bukurisë në botë ku po konkuron mes më shumë se 70 konkurentesh.

Paula është 23 vjeç, dhe u zgjodh si fituese e ‘Miss Universe Albania’ në vitin 2020. Kompeticioni i rëndësishëm i bukurisë nuk u realizua vjet për shkak të pandemisë dhe edicioni i 69-të u vendos të mbahej më 16 maj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img