Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

“Patronazhistët të japin dorëheqjen”, Ilir Meta: I kishin vënë patronazhist edhe Ylli Bodinakut, ai më tha “do i rrah se i kam gjetur”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ka kërkuar nga “patronazhistët” e dalë nga databaza e PS-së që të japin dorëheqjen, pasi në të kundërt do të krijohen probleme sociale.

Ai ka treguar se miku i tij Ylli Bodinaku i ka gjetur se kë ka patronazhistë dhe i kishte thënë presidentit se do të shkonte t’i rrihte, por Meta e ka ndaluar.

“Presidenti ka vetëm një fushatë, mbrojtjen e Kushettutës. Do ju faktoj me prova konkrete dhe me dëshmitarë konretë se si është krijuar një rrjet mafioz si GESTAPO, duke u bërë presion dhe shantazh qytetarëve.

I kishin vënë patronazhist edhe Ylli Bodinakut. Ai më tha i zbulova patronazhistët dhe do i rrah. Jo, i thashë unë se ne për këta patronazhistë kemi bërë burg. U them patronazhistëve “jepni dorëheqjen”, se do krijohen probleme sociale”, tha Meta.

Më shumë
spot_img
spot_img