Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Patozi reagon pas dorëheqjes së Ruçit: E kam pasur gjithnjë kundërshtar, por sot shpreh respekt për vendimin e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar menjëherë pas vendimit të kryeparlamentarit Gramoz Ruçi, i cili njoftoi dorëheqjen nga politika.

Ai thotë përmes një shënimi në rrjete sociale, se gjithnje e ka pasur kundërshtar, por kjo nuk e pengon që të shprehë respektin për këtë vendim fisnik të tijin ditën e sotme, në 30-vjetorin e PS-së.

TË DISH TË IKËSH ËSHTË MERITË

E kam pasur gjithë jetën time politike përballë si kundërshtar. Por kjo nuk më pengon aspak të shpreh respekt dhe vlerësim për vendimin e sotëm të Gramoz Ruçit.

Ndoshta ishte rastësi, por fakti që e shpalli atë në stadium të kujtonte ata futbollistët e famshëm, të cilët e kanë lënë sportin në kohën e duhur, pa u zvarritur dhe pa e provuar shijen e hidhur të stolit.

Më shumë


spot_img

spot_img