Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Pastron paratë e krimit dhe drogës’, Rama ‘ngre në qiell’ kompaninë FUSHA: Për inat të gjithë atyre…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama ka dhënë vlerësimet e tij për kompaninë “Fusha shpk”,  e cila ka shprehur interes për të shembur Teatrin Kombëtar, ku sipas planit do ndërtojë një teatër të ri dhe disa kulla shumëkatëshe.

“Fusha” është përfolur shumë kohët e fundit, ku opozita dhe artistë e akuzojnë se kompania pastron paratë e krimit dhe drogës.   

“Për inat të gjithë atyre që e kanë përgojuar kohët e fundit dua ti bëj një vlerësim të veçantë kompanisë “Fusha”. Së bashku e ngritëm kantierin, së bashku i hapën tunelet, mirëpo na u pengua projekti. Falë punës së kompanisë ne ia dolëm me një rezultat fantastik’, tha Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img