Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Pastro figurën”, ministri i Drejtësisë përplaset me komentuesin: Për ty zihet foltorja e Saliut dhe PD e Lulit, kush të të marrë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka shpërndarë një video në profilin e tij, këtë herë larg politikës teksa shijon bukuritë e Dibrës të zbardhur nga dëbora dhe fton ndjekësti ta vizitojnë.

Por mesa duket, edhe në fundjava është vështirë të largohen nga politika. Një komentues duket se e ka “acaruar” ministrin e Drejtësisë Manja, ndërsa ky i fundit nuk ia ka përtuar t’i kthejë përgjigje.

Debati:

Komentuesi: Bota mbar te pa me zë e figur sesi je zgjedhur. Turp i kombit shqiptar të ketë ty ministër drejtësie. Pastro figurën.

Manja: Ti qenke burre i zoti Vullnet , per ty skam pergjigje se ti mereshke me politiken e madhe nderkombetare, madje po me rezulton nga profili qe po zihen te dy palet dhe “ foltorja Saliut” dhe PD e Lulit kush me te marre !! Shih mor hallet e punet e tua e lere fb dhe faqen time po dil e komento me ndonje faqe tjeter se kete e kam me komuniku me miq , shoke, dashmires, dhe qytetare normale e mendjehapur dhe jo me qorra partish qe sharrjet dhe fyerjet i kane ne vend te bukes !!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img