Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Pas pyetjes së Dj PM, vajzat e BBV tregojnë se në ç’moshë kanë humbur virgjërinë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorët e BBV kanë nisur një bisedë interesante së fundmi. Ata janë pyetur nga DJ PM për marrëdhënien e tyre të parë seksuale.

Disa prej vajzave me sportivitet dhe lirshmëri kanë treguar hapurazi se kur kanë humbur virgjërinë.

“Unë e kam humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare, atëherë e kam njohur dashurinë e jetës’’, tha Semi.

Duket se Semi marrëdhënin e parë intime e ka pasur me Bojken, e të cilin është lidhur në një moshë të vogël, lidhje e cila tan i ka përfunduar, por që ende mbeten shokë ka treguar ajo.

Pas saj Antonela tregoi se kontaktin e parë seksual e ka pasur 17 vjeç e gjysëm, ndërsa Beatrix në moshën 22-vjeçare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img