Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

 “Paska filluar këngëtarja të bëhet psikologe”, Fisnik Syla ironizon Fjolla Morinën (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Biznesmeni Fisnik Syla ka reaguar pas deklaratës së ish-partneres së tij, Fjolla Morina. Këngëtarja “e thumboi” një ditë më parë përmes një postimi në rrejetet sociale, duke shkruar:

“Njeriu i cili nuk ka turp dhe nuk skuqet ka defekte në personalitetin e tij dhe nëse ka defekte në personalitetin e tij atëherë ai është objekt i studimit të psikopatologjisë. A po më kuptoni?”.

Por mesa duket Syla është prekur nga ky postim dhe nuk ka hezituar që t’i kundërpërgjigjet.  

Në një postim në Instastory, ai i referohet në thonjëza si këngëtare, ndërsa shkruan se tani ka nisur që të bëhet dhe psikologe.

“Paskam fillu “këngëtaret” të na bëhen psikologe…?! Njerëzit e zgjuar kur e shohin se dikush i paska dasht vetëm për interes, ikin pa bërë zhurmë….Zhurmën e bën më vonë mungesa e tyre.”, shkruan Fisniku.

Më shumë