Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pasi u përfshi në aksident, 36-vjeçari rreh shoferin e karotrecit dhe i vjedh mjetin (ARSYEJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f07e05234f64fdc5d91da3786fe48266

Një 36-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pasi dje u përfshi në një aksident automobilistik, mirëpo nuk mbaroi me kaq.

Nga ngjarja u dëmtua mjeti i tij dhe u desh ndërhyrja e karrotrecit për ta larguar nga rruga. Mirëpo shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka kërkuar me këmbëngulje që mjetin ta merrte në shtëpi në Crema.

Shoferi i karotrecit refuzoi dhe shqiptari reagoi shumë keq, duke e dhunuar, e më pas i mori mjetin. I lënduari menjëherë lajmëroi policinë, të cilët e arritën pas rreth njëzet kilometrash, në Cumignano sul Naviglio.

36-vjeçari, tashmë i njohur për policinë, u arrestua dhe u transferua në burg. Ai akuzohet për grabitje dhe plagosje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img