Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Pasi tha se do mbyllë mandatin dhe do largohet nga Shqipëria, Besa Shahini tenton të kthejë vëmendjen te puna

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

11ad1b3e72b7fd0b380e2624399a88b1

Besa Shahini, ndoshta nuk i bëri mirë dje llogaritë kur tha se do mbyllte mandatin dhe më pas do largohej nga Shqipëria, ashtu si pa të keq, mirëpo, lajmi tashmë ka marrë dhenë.

 

Shumë e kritikojnë ministren e Arsimit që pa mundim mori një ministri e portofol dhe tashmë do largohet e qetë nga vendi, pa marrë pjesë as në fushatë.

Ndërkaq, Shahini, pas kësaj deklarate të bujshme, ka tentuar ta rikthejë vëmendjen te puna në raport me procesin mësimor dhe COVID-in.

“Si mësuesit, ashtu edhe personeli ndihmës do të zbatojnë me rigorozitet detyrat që kanë përpara për të siguruar mbarëvajtjen e procesit mësimor dhe shtuar kujdesin për shëndetin e gjithsecilit”, shkruan Shahini teksa publikon këtë video.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img