Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Pasi shkeli dy herë rregullat e Covid-19, Rita Ora ndodhet sërish në telashe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ecf03009c7566147d77dbf317bd0b92

Këngëtarja e njohur Rita Ora ndodhet sërish në telashe, pasi theu dy herë rregullat e koronavirusit.

Ajo udhëtoi drejt Bullgarisë pak ditë më parë për të xhiruar disa skena të klipit të ri, por rrezikon të mbetet aty edhe për festa.

Qeveria bullgare ka pezulluar fluturimet me Britaninë e Madhe, për shkak të variantit të ri të koronavirusit që është zbuluar në Angli.

“Rita fluturoi jashtë pas incidentit të festës për të marrë pak kohë dhe për të reflektuar për gjithçka si dhe për të punuar për videon e re muzikore. Por gjërat ndryshuan shpejt dhe po përballet me faktin se mund të ngecë. Është fundi më i keq i një makthi disa muajsh”,- ka thënë një i afërm i tij.

Fillimisht këngëtarja theu rregullat e koronavirusit duke mos u karantinuar pas një vizite në Egjipt. Ndërsa më pas organizoi një festë për ditëlindjen e saj me rreth 30 të ftuar. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img