Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Pasi premtoi revolucion antikorrupsion, Meta takon gazetarin në bregdet: Një garues që më ka munguar!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është zhvendosur për t’u relaksuar në bregdet, pas konferencës ditën e sotme ku premtoi një revolucion që do çrrënjosë korrupsionin nga Shqipëria.

Meta është takuar me gazetarin e njohur Çim Peka, dhe foton me të ka vendosur ta shpërndajë në rrjetet sociale.

albsig

Miqësia e Metës dhe Pekës nuk është diçka e re, dhe kjo nuk është hera e parë që zhvillojnë ekskursione të përbashkëta në natyrë.

“Kur takohesh me një garues që të ka munguar”, shkruan Meta në Facebook.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img