Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Pasi mohoi Shqipërinë si atdheun e tij, biznesmeni gay shfaqet me fustan nusërie rrugëve të New York-ut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Elton Ilirjani është një ndër personat të cilët nuk e “çan kokën”, për atë çfarë njerëzit flasin për të. Ai prej kohësh tashmë është një aktivist ndërkombëtar i të drejtave të komunitetit LGBTQ+ dh me stilin e tij ka bër bujë në rrjet.

Si çdo herë tjetër edhe kësaj here, biznesmeni gay është bërë kryeqendra e opinionit publik, pasi është shfaqur i veshur me fustan nusërie. Elton është fotografuar rrugëve të Brooklyn me fustanin modern të bardhë.

Përveç kësaj ai i ka shtuar veshjes ekstravagante një palë taka blu dhe geta të kuqe, duke iu afruar flamurit amerikan.

Më herët ai u shpreh se i ka mbyllur të gjitha hesapet me Shqipërinë, dhe se nuk bën pjesë te njerëzit që mezi presin të festojë pavarësinë apo të vijë në Shqipëri. “Atdheu im është SHBA”, shprehej biznesmeni, duke zbuluar edhe zhgënjimin që ka për vendin tonë.

Më shumë
spot_img
spot_img