Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Pasi këshilloi demokratët, Edi Rama del për pazar: Kur gruaja të thotë mos hajde në shtëpi pa domate

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pasi ka mbarur punën, pas se të nisët për në shtëpi a bërë një pazar.

Rama ka ndarë një foto më rrjetet sociale ku shihet në treg teksa blen domate.

“Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate”shkruan Rama në postimin e tij.

Screenshot 49
mi
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img