Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Pasi i rrahën, nuk i kallëzojnë në polici, 2 vlonjatët përfundojnë vetë në burg

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona të cilët janë goditur dhe kanosur për motive ende të paqarta nga 4 të tjerë.

Të arrestuarit Endri Sadedini 30 vjeç, banues në Sherisht, Vlorë dhe Luka Beqiraj 30 vjeç banues në Vlorë, nuk kanë kallëzuar emrat e agresorëve me të cilët kishin njohje.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprat penale “Kallëzimi i rremë”, “Kanosja” dhe “Plagosja e lehtë me dashje” kryer në bashkëpunim, parashikuar nga nenet 305, 84, 89, 25 të Kodit Penal.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img