Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pasi e bëri si mos më keq, Rama përmirëson shqiponjën dykrenare duke e gdhendur në shalqi (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kujtimi që kryeministri Edi Rama la dje në librin e Akademisë së Shkencave tërkoqi jo pak vëmendje madje u bë edhe objekt memesh në internet.

Teksa shkroi falenderimin e tij, Rama vizatoi thuajse me një vijë të pandërprershme shqiponjën dykrenare të flamurit tonë kombëtar. Të shumtë ishin ata që në rrjetet sociale e ironizuan kryeministrin për pikturën, i cili duket s e i ka dëgjuar.

ghdetrhe4hy4rh

Pak më parë Rama ka shëprndarë këtë foto në rrjetet sociale, ku këtë herë duket se shqiponjën e ka gdhendur në një shalqi dhe e ka vendosur në …mes të sallatës së frutave.

“Këtë verë, s’ka si Shqipëria”, shkruan Rama teksa duket se po shijon sallatën e frutave duke parë finalen e Champions League në Durrës.

srdgeh4rhe4h4eh

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img