Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Pashkët, ambasada e SHBA bën urim të veçantë: Gëzuar! Le të festojmë rilindjen dhe shpresën, e të shohim drejt fillimeve të reja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eac6e20fc673a05377d4ec3bd252848c

Në këtë ditë të shënuar për besimtarët e krishterë, të cilët festojnë Pashkët, ka ardhur një urim i veçantë për të gjithë edhe nga Ambasada e SHBA në Tiranë.

Ndërsa uron një ditë të bekuar për të gjithë, sidomos për ata që në këtë ditë të shenjtë janë në vijën e parë me Covid, ambasada përcjell një mesazh të rëndësishëm teksa thekson se sot le të festojmë rilindjen dhe shpresën, dhe të shohim drejt fillimeve të reja.

“Gëzuar Pashkët nga të gjithë ne në Ambasadën Amerikane! Urojmë një ditë të bekuar për të gjithë, sidomos për ata që në këtë ditë të shenjtë janë në vijën e parë! Sot, le të festojmë rilindjen dhe shpresën, dhe të shohim drejt fillimeve të reja”, shkruan ambasada.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img