Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Pasagjerët e “Albawings” në mëshirë të fatit, prej tre orësh të “braktisur” në stolat e Rinasit

Lajme të ngjashëm

Në aeroportin e Rinasit dhjetra udhëtarë janë bllokuar që nga ora 12:45, pasi presin të nisen drejt Italisë.

Një prej pasagjerëve i cili do të udhëtojë nga Tirana drejt Perugias me kompaninë e fluturimeve “Albawings Airline” u shpreh se nga ana e drejtuesve dhe kompania nuk ka asnjë shpjegim për këtë vonesë.

Sipas biletës së dërguar nga qytetari ky udhëtim ishte parashikuar për në orën 12:45 dhe duhet të ishin në destinacion në orën 14:20, mirëpo ky orar ka kaluar dhe ata prej tre orësh janë ” braktisur” në Rinas dhe janë lënë në pritje.

Më shumë