Pas zërave për tradhëti, Jay Z dhe Beyonce shfaqen për herë të parë në publik bashkë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:09 11-10-2016

? #formationworldtour

A video posted by Laura Stylez (@laurastylez) on

Pas zërave për tradhëti, Jay Z dhe Beyonce shfaqen për herë të parë në publik sëbashku.

Diva e muzikës pop ka mbyllur turin e saj botëror me koncertin e fundit live në Met Life Stadium në New York ku edhe kanë kënduar bashkë.

Ata prej kohësh nuk shfaqeshin bashkë porn ë mbyllje të këtij koncerti ata i kanë dhënë fund zërave dhe kanë kënduar sëbashku ‘Drunk in Love’ dhe në fund të këngës Beyonce ka thën: Një duartrokitje për burrin tim dhe e ka puthur atë në buzë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kompania frymëzohet nga grabitja e Kim Kardashian, ja se ç’nxjerr në treg
Pas Samanta Karavellës një tjetër këngëtare aksidentohet me makinë »
Article Logic
Execution time: 0.013264179229736
array(1) { ["section"]=> string(95) "pas-zerave-per-tradheti-jay-z-dhe-beyonce-shfaqen-per-here-te-pare-ne-publik-bashke-video-55818" }