Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Pas zbulimit të patronazhistit, revoltohet aktori i njohur: Sa të kem jetë nuk do votoj kurrë PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Patronazhistët janë tema kryesore në Shqipëri prej ditësh. Edhe aktori i humorit Rezart Veleshnja ka reaguar I revoltuar mbi këtë temë.

Veleshnja  ka thënë se ndonëse vota e tij në zgjedhjet e 25 prillit do të shkonte për Partinë Socialiste, nuk do ta votojë pasi kjo e fundit ka cënuar privatësinë e tij.

albsig

“Më në fund pash databazën dhe më kishin kontrolluar çdo gjë timen, kunata, nga ka ardhur, nga vjen, kishte hyrë në familjen time, do votojë për PS, i ati ka dalë në pension.

Njëherë e përgjithmonë, sa të kem jetën, për këta njerëz që mua më kanë bërë këtë gjë, që më kanë kontrolluar jetën dhe çojnë dhe informacione që është i sigurt ky që do votojë për ty, nuk e kanë votën vetëm nga kjo gjë.

Unë për PS isha me thënë të drejtën, do ta hidhja votën pas shumë vitesh, nuk do ta jap më, vetëm për këtë patronazhistin”, tha Rezarti për wake Up.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img