Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Yuri Kim, edhe ambasadorja e Suedisë rezulton pozitive me Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b60d2596e4294370b7919072c9acd89f

Pas ambasadores së SHBA në Tiranë, edhe ambasadorja e Suedisë, Elsa Hastad ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Lajmin e bën me dije vetë ambasadorja Hastad në rrjetet sociale, duke njoftuar se është izoluar dhe do të punojë nga shtëpia.

Hastad dhe ambasadorja Kim duket se kanë miqësi të mirë me njëra-tjetrën dhe shpesh herë fundjavave kanë ndërmarrë udhëtime të përbashkëta në disa nga zonat atraktive të vendit tonë.

“Sapo rezultova pozitive me Covid-19. Do të qëndroj e izoluar dhe do të punoj nga shtëpia. Mendimet e mia janë për të gjitha gratë që janë goditur rëndë nga pandemia. Qëndroni të sigurtë”, shkruan Hastad.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img