Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Pas Vlorës, RENEA ndalon super Cadillakun me xhama të zinj në Elbasan, dyshohet për armë dhe drogë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Operacioni blic i RENEA-s në bashkëpunim me njësitë operacionale dhe forcat policore në komisariate është zhvendosur sot në disa qytete, si Vlora, Elbasani, Durrësi, Lushnja dhe Fieri.

Lexo edhe: “Ata rrethuan lokalin”, RENEA arreston në Lungomare Edison Begajn; u plagos te dera e shtëpisë nga një peson i veshur si polic, tufa me 10-ëshe i shpëtoi jetën

Fotot e mëposhtme janë nga Elbasani, ku shihet se Forcat Speciale kanë ndaluar një makinë luksoze tip fuoristradë, markë Cadillac.

Forcat RENEA po ushtrojnë kontrolle për drogë, armë dhe arrestimin e personave me precedentë penale e që janë të shpallur në kërkim. Po ashtu mësohet se kontrolle janë ushtruar dhe në disa lokale në këtë qytet.

Lexo edhe: I rrethuar nga RENEA dhe me pranga në duar, momenti i arrestimit të Edison Begajt në Lungomare; zyrtari i policisë ia mban telefonin në vesh

Më shumë

spot_img
spot_img