Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
2 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Pas vjedhjes së bujshme të argjendarisë, 4 të maskuar grabisin 2 biznese në Librazhd (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eaab31f8b36409ea7e83d0acb2fa75ae

Pas vjedhjes së bujshme të një argjendarie pak muaj më parë, maskat kanë grabitur 2 biznese të tjera në Elbasan.

Bëhet me dije se është grabitur një supermarket dhe një market në lagjen numër 1 të qytetit, nga 4 persona të cilët kanë qenë të maskuar dhe të armatosur.

Autorët e paidentifikuar ende kanë grabitur mallra dhe më pas janë larguar në drejtim të paditur me makina me targa false.

Nga këto grabitje dy bizneset kanë pësuar një dëm prej mijëra euro. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img