Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas URDHRIT që firmosi Joe Biden, Aeroporti i Rinasit jep njoftimin e rëndësishëm për pasagjerët që do të udhëtojnë drejt SHBA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1952951f657a623509553254a50f915e

Joe Biden dje, vetëm një ditë pasi mori detyrën si President i SHBA, urdhëroi që të gjithë pasagjerët që do të hyjnë në SHBA duhet të kenë bërë testin e Covid-19 dhe të karantinohen.

Ndërkohë sot Aeroporti “Nënë Tereza” njofton se duke filluar që nga 26 janari, të gjithë pasagjerët që udhëtojnë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duhet të paraqesin një rezultat negativ testi COVID-19 ose prova që e kanë kaluar COVID-19 përpara se të udhëtojnë.

Për më shumë informacion klikoni këtu:

Screenshot_4_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img