Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
29 %
4.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Pas turit të Ramës në Ankara dhe Athinë, Greqia pranon ftesën e ministrit turk për takim dypalësh, caktohet vendi dhe data e takimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ddc7ea17e861f49b63be2f1c3168a7bb

Më shumë

spot_img
spot_img