Hapësire reklamuese

Aktualitet

Pas tre ditësh kërkime, gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit në Sarandë

Shkruar nga Newsbomb

Gjendet pas tre ditesh kërkime trupi i pajetë i Arben Shaqirit në Sarandë.

 Shaqiri ishte duke kaluar nga fshati Çukë për në fshatin Berdenesh kur ka rënë në lumin e Bistricës.

55-vjeçari ka qenë nën shoqërinë e djalit të tij 15-vjeçar në momentin e ngjarjes.

Sipas djalit 15-vjeçar që e pa për herë të fundit, i ati ishte i dehur dhe në gjendje të rënduar psikologjike. 55-vjeçari, Arben Shaqiri,  kishte vetëm 4 ditë që kishte dalë nga burgu pas dënimit për dhunë në familje, ndërsa në vitin 2005, familjes i kanë abuzuar dhe vrarë një fëmijë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese