Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Arjola me tjetër rrëfim rrëqeth: Abortova binjakët, tentova të vras veten…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Arjola në “Big Brother Vip”, ka treguar dhe detaje të tjera nga jeta e saj.

Në një rrëfim ditën e sotme Arjola Demiri ka treguar se pas ndarjes nga bashkëshorti kishte kaluaR në depresion, tEksa ka treguar edhe sesi arriti të abortonte.

“Shkova tek mjekja dhe i thash që s’mund t’i lind këta fëmijë dhe të lutem mi hiq. Gënjeva dhe thash se babai i tyre ishte dakort por për shkak të një udhëtimi pune nuk ishte prezent’’, rrëfeu ajo.

Ndër të tjera ajo tregoi edhe se nga gjendja e rënduar psikologjike ka dashur të bëjë edhe vetëvrasje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img