Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas tërmetit, 30 vjeçari u nis në koma drejt Italisë, tani është bërë baba i një vajze të vogël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marlin Shkodra ishte djaloshi i ri që thuajse doli pa jetë nga rrënojat e tërmetit të 26 nëntorit 2019, që mori jetën e 50 personave në Shqipëri.

30 vjecar u dërgua me urgjencë drejt Italisë për kurim të specializuar me një helikopter sanitar në 28 nëntor 2019. Ishte në gjendje kome dhe thuajse pa shpresë për jetën.

Por në 24 shkurt 2020, 3 muaj më pas, ai zbriti në aeroportin e Rinasit me këmbët e veta.

Sa shumë ka ndryshuar jeta e Marlin Shkodrës një vit më pas.

Ai u ritakua këtë mëngjes në Maternitet, me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Këtë radhë si baba. Ai dhe bashkëshortja e tij sollën në jetë Mian, vajzën e tyre të parë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img